Hizmetlerimiz

HALI YIKAMA
Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halılarınızın güzel, dayanıklı, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için en önemli faktör halı temizliğidir. Halınızın temiz, sağlıklı ve uzun ömürlü olması için yıkamada kullanılan temizlik maddeleri ve makineleri kaliteli olmalıdır. Böylelikle halılarınız uzun ömürlü olur ve değerini kaybetmez. Halılarınız mutlaka sağlıklı yerlerde yıkanmalıdır.

Firmamız yıllardır sizlere bu hizmeti sunmaktadır. Amacımız sizlere daha iyi bir hizmet vermek ve sizleri hazlı temizliği konusunda memnun etmektir. Bunun için tamamen bilgisayarlı ve son derece gelişmiş teknoloji ile üretilen makinelerde size hizmet vermeye çalışıyoruz. Bu makineler ile bildiğiniz halı yıkamalardan çok üstün bir gerçek temizlik elde etmek imkânını sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 10 yıllık tecrübemizle beraber olağanüstü güçlü toz alma ünitesi, yıkama ve kurutma ünitesi ile emsalsiz bir halı temizliği elde edebiliyoruz. Kullandığımız temizlik malzemeleri kaliteli olup gerçek halı yıkama şampuanlarıdır. Sizlere güvenilir, hızlı, kusursuz bir hizmet sunmak için 365 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

YORGAN YIKAMA
Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır.

Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır. Daha sonra makinelere konularak halı yıkama işlemi yapılır. Yıkanan yorganların kurutulması çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Çünkü yorganların kurutulması aldatıcı olabilir. Elyaf da olsa yün de olsa çok az bir nem bile kalsa mutlaka problem olacaktır. Tamamen kuruyan yorganlar ambalaj’lanır ve adresine teslim edilir. Servis esnasında hijyene çok önem vermekteyiz. Yorgan yıkama işleminin de kendi arasında yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, saten yorgan yıkama gibi çeşitlere ayrılır ve ayrı yıkama teknikler kullanılarak yıkanmaktadır.

BATTANİYE YIKAMA
Parlar hali yıkama Temizlik Olarak Evlerinizde kullandığınız her türlü battaniye çeşitlerini; evlerinizden alıyoruz. Battaniye yıkama işlemi için önce lekelerinin yumuşatılmasını sağlıyoruz daha sonra var olan lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi tipi çamaşır Makineleri yardımıyla yıkanan battaniyeleri toz toprak bulaşmaması için kapalı mekân kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz.

HALI OVERLOK
Zamanla yıpranan halılarınızın kenarlarındaki overlok yenilenir. Daraltma ve kısaltmalar tercihinize göre yapılabilir. Halılarınız istediğiniz takdirde saçaksız hale overlok yapılarak getirilebilir. 

KOLTUK YIKAMA
Oturma odanızda heyecanlı bir maç veya dizi film seyrederken, en sevdiğiniz yazarın kitabını okurken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken geçirdiğiniz keyifli vakitler düşünüldüğünde evdeki koltuk ve mobilyaların, yaşamaktan zevk alınan bir evin ne kadar önemli bir parçası olduğu ortaya çıkar.

Bununla birlikte bu kadar fazla vakit geçirilen koltuk, kanepe ve diğer döşemelik kumaşlı eşyalar, temiz ve sağlıklı bir ev oluşturulmasında da kritik öneme sahiptirler. Koltuk, kanepe, sandalyelerde kullanılan döşemelik kumaşlar; ortalama bir evde fazlasıyla kirlenmek durumunda kalır, özellikle de geniş bir aileniz varsa. Bu nedenle, koltuk döşemenizin sağlıklı bir ortama katkı yapmasını, uzun süre dayanmasını ve iyi görünmesini sağlamak istiyorsanız, düzenli bakım yapmanın yanında gerekli temizleme, yıkama işlemlerini de aksatmamalısınız.

KANEPE YIKAMA
Kanepe yıkama alanında da hizmet sunmaktayız. Firmamızdan kanepe yıkama v.b. diğer temizleme hizmetlerimizden yararlanmak için size en yakın şubemizin telefonunu arayarak hizmet alabilirsiniz. Kanepe yıkama işlemi yerinde yani evde sizin mekânınıza gelerek yapmaktayız. Firmamızda kanepe temizleme işlemlerinden garantili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Yıkama yaptığımızın kumaşlarda renk atma, solma, bozulma ve deformasyon v.b. sıkıntılar yaşamazsınız. Garantili hizmetlerimizden yararlanmak için kanepe yıkama konusunda firmamızı tercihiniz en doğru karar olacaktır. Kanepe yıkama işlemleri evde profesyonel işini bilen deneyimli kalifiye elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Kanepe yıkama işlemlerinde titizlikle anti bakteriyel yıkama, anti bakteriyel kanepe temizleme işlemleri yapmaktayız. Yıkama işlemi yapılan kanepelerde kanepe’nin temizliği kadarda mikroplardan arındırılarak tamamen dezenfektasyon sağlamaktayız. Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en az 6 ayda bir kanepe yıkama işleminden yaptırmanızda sizin ve bebeğinizin sağlığı için gerekmektedir. Kanepe Yıkama işlemlerimiz öncelikle sizden gelecek randevu talep gününde ve zamanında gelinerek kanepe temizleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Kanepe yıkama işlemimizi evde yani yerinde yapmaktayız. Eve gelen kanepe yıkama ekibimiz öncelikle gerekiyorsa kanepe tozlu ise süpürür. Öncelikle hazırlanan şampuanlı su ile kanepe ıslatılır. Böylelikle kirlerin yumuşamasına ve lekelerin daha kolay çıkmasına yardımcı olur. Eğer kanepe çok kirli ise yoğun şampuan kullanılarak leke ve kirlerin çıkarılması kolaylaştırılır. Kanepe temizleme işleminde 3 motorlu endüstriyel tip de yüksek emiş gücünde koltuk yıkama makinesi kullanılmaktadır. Kanepe temizleme işlemi emme püskürtme işlemi ile yıkama gerçekleştirilmektedir. Yıkama işlemi yapılan kanepe içerisinde su kalmayacak şekilde vakumlama yapılır. Suyu vakumlama yaptırılan kanepe kir ve lekelerden arındırılarak yıkama işlemi tamamlanır. Yıkama işlemi yapılan kanepe yaz aylarında 3 saat kış aylarında ise en geç 24 saatte kuruması tamamlanıp gönül rahatlığı ile kullanıma hazır hale gelir. 

YERİNDE HALI YIKAMA
Yerinde halı yıkama, duvardan duvara halılar ve taşınamaz halılar için evler, iş yerleri veya kamu binalarında verilen halı yıkama hizmetidir. Halıyı yerinde yıkayabilmek için firmaların; özel ekipmanları, temizlik malzemeleri ve yerinde halı yıkama konusunda tecrübelerinin olması gerekir. Yerinde halı yıkama fiyatları, firmalar arasında verilen yıkama hizmetinin kalitesine doğru orantılı olarak değişmektedir.  

ÜCRETSİZ SERVİS
Halılarınızı evinizden alıyoruz temizleyip tekrar evinize teslim ediyoruz.

PARLAR KALİTESİ
Siz değerli müşterilerimizin halılarını parlar kalitesi ile temizliyoruz. Halınız bizim emanetimizdir felsefesi ile çalışan firmamız gelişmiş ürün parkuru ile kalifiye elemanları ile en kaliteli şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Dört Mevsim Halılarınızı Yıkıyoruz…

Parlar Halı Yıkama